S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

Úvod »Značka vozidla»NISSAN»Almera II (N16) 00- » Sviečka Denso Iridium Power IK20


        

Sviečka Denso Iridium Power IK20

skladom

 

Dostupnosť: U Vás do 2 - 3 pracovných dní
Číslo produktu: IK20
Výrobca: Denso (Japan)
Kategória: Sviečky – zapaľovacie
bežná cena 15,20 €
Cena:
8,90 € ( Koncová cena - nie sme platcovia DPH )

do košíka:
  ks  

Detail produktu:

iridium

  • Priemer závitu 14 mm
  • Dĺžka závitu 19 mm
  • Vzdialenosť medzi elektródami 1,1 mm (u niektorých vozidiel je potrebná úprava vzdialenosti elektród)
  • Rozmer kľúča: 16

 

Použitím centrálnej irídiovej elektródy s priemerom len 0,4 mm a špeciálnej vonkajšej elektródy, sviečky IRIDIUM POWER poskytujú zatiaľ nevídaný zapaľovací výkon.

Výhody použitia sviečok Denso Iridium Power:

  • lepšie zapálenie zmesi
  • vyšší výkon motora (podľa testov +1,4 %)
  • nižšia spotreba paliva (podľa testov -5%)
  • vysoká životnosť (bod tavenia irídia je takmer 2500°C)
  • menšia energetická náročnosť vďaka väčšej koncentrovanosti el. energie v elektróde

Pre správny výber zapaľovacej sviečky použite katalóg DENSO.

 

OE čísla / náhrada za:

 

ACDelco41-602
ACDelcoCFR2CLS
ACDelcoFR1LS
ACDelcoFR2LS
ACDelcoRF#5
ALFA ROMEO6057178500
AUDI101 000 033 AA
AUDI101 000 033 AF
AUDI101 000 035 HJ
AUDI101 000 041 AC
AUDI101 000 051 AA
AUDI101 000 065 AA
AUDI101 000 068 AA
BERU14F-6DSR
BERU14F-6DTU
BERU14F-6DUO
BERU14F-6DUOR
BERU14F-7DU
BERU14F-7DUO
BERU14F-7DUOR
BERU14F-7LDUR4
BERU14FGH-6DTUR
BERU14FGH-7DTURX
BERU14FGH-7DTURX0
BERU14FGR-6KQU
BERU14FGR-7CTU
BERU14FGR-7KQU
BERU14FR-6DPUX
BERU14FR-6DU
BERU14FR-6LDU
BERU14FR-6LDUO
BERU14FR-7DPUX
BERU14FR-7DU
BERU14FR-7DUX
BERU14FR-7KDU
BERU14FR-7KU
BERU14FR-7KUO
BERU14FR-7KUOX
BERU14FR-7LDU
BERU14FSH-7DSUR
BERUS3F
BMW12 12 9 063 428
BMW12 12 9 064 619
BOSCH0 241 240 585
BOSCH0 242 235 776
BOSCHF6DC
BOSCHF6DC0R
BOSCHF6DCX
BOSCHF6DP
BOSCHF6DP0R
BOSCHF6DPX
BOSCHF6DSR
BOSCHF6DTC
BOSCHF6LTCR
BOSCHF7DC
BOSCHF7DC0
BOSCHF7DC0R
BOSCHF7DCR4
BOSCHF7DCX
BOSCHF7DER
BOSCHF7DP
BOSCHF7DTC
BOSCHF7KTCR
BOSCHF7LC0R2
BOSCHF7LCR
BOSCHF7LDCR
BOSCHF7LTCR
BOSCHFGR6HQE0
BOSCHFGR7DQ+
BOSCHFGR7DQC
BOSCHFGR7DQP
BOSCHFLR7LDCU
BOSCHFQR8DE
BOSCHFR6D+
BOSCHFR6DC
BOSCHFR6DC2
BOSCHFR6DCX
BOSCHFR6DDC
BOSCHFR6DE
BOSCHFR6DP
BOSCHFR6DP1
BOSCHFR6DP1X
BOSCHFR6DPX
BOSCHFR6DS
BOSCHFR6DTC
BOSCHFR6DTCW
BOSCHFR6KDC
BOSCHFR6KDE0
BOSCHFR6KTC
BOSCHFR6LDC
BOSCHFR78
BOSCHFR78ME
BOSCHFR78X
BOSCHFR7D+
BOSCHFR7DC
BOSCHFR7DC+
BOSCHFR7DC0
BOSCHFR7DC2
BOSCHFR7DC9
BOSCHFR7DCU
BOSCHFR7DCX
BOSCHFR7DE
BOSCHFR7DP
BOSCHFR7DP1X
BOSCHFR7DPX
BOSCHFR7DTC
BOSCHFR7DTCW
BOSCHFR7D+X
BOSCHFR7KC
BOSCHFR7KCU
BOSCHFR7KCW
BOSCHFR7KCX
BOSCHFR7KDC
BOSCHFR7KPP332
BOSCHFR7LD+
BOSCHFR7LDC
BOSCHFR7LDC4
BOSCHFR7LDCU
BOSCHFR7LTC
BOSCHFR8KDC
CHAMPION10R12A
CHAMPION3322
CHAMPIONC10YCC
CHAMPIONC10YCX
CHAMPIONC281YC
CHAMPIONC9BMC
CHAMPIONC9BYC
CHAMPIONC9GY
CHAMPIONC9Y
CHAMPIONC9YC
CHAMPIONC9YC4
CHAMPIONC9YCC
CHAMPIONC9YCX
CHAMPIONKC8ZMCC
CHAMPIONOE002
CHAMPIONOE003
CHAMPIONOE005
CHAMPIONOE023
CHAMPIONOE024
CHAMPIONOE026
CHAMPIONOE030
CHAMPIONOE032
CHAMPIONOE033
CHAMPIONOE034
CHAMPIONOE039
CHAMPIONOE066
CHAMPIONOE069
CHAMPIONOE081
CHAMPIONOE085
CHAMPIONOE089
CHAMPIONOE102
CHAMPIONOE119
CHAMPIONOE120
CHAMPIONOE123
CHAMPIONOE127
CHAMPIONOE136
CHAMPIONOE140
CHAMPIONOE143
CHAMPIONOE144
CHAMPIONOE146
CHAMPIONOE147
CHAMPIONOE152
CHAMPIONRC10PYC (FORD)
CHAMPIONRC10YP4
CHAMPIONRC281YC
CHAMPIONRC87YC
CHAMPIONRC87YCC
CHAMPIONRC87YCL
CHAMPIONRC89TMC
CHAMPIONRC8BYC
CHAMPIONRC8DMC
CHAMPIONRC8PYCB
CHAMPIONRC8PYP4
CHAMPIONRC8PYX
CHAMPIONRC8TYC
CHAMPIONRC8VTYC4
CHAMPIONRC8YC
CHAMPIONRC8YC4
CHAMPIONRC8YCC
CHAMPIONRC8YCC4
CHAMPIONRC8YCL
CHAMPIONRC9BMC
CHAMPIONRC9BYC
CHAMPIONRC9PYX
CHAMPIONRC9Y
CHAMPIONRC9YC
CHAMPIONRC9YC4
CHAMPIONRC9YCC
CHAMPIONRC9YCC4
CHAMPIONRC9YCN4
CHRYSLER4671057
CHRYSLER5269556
CHRYSLER5269897
CHRYSLERMS851571
CHRYSLERMS851622
CITROËN5962.0G
CITROËN5962.0P
CITROËN5962.4A
CITROËN5962.6L
CITROËN5962.7S
CITROËN5962.T0
CITROËN5962.W1
CITROËN5962.Z1
CITROËN96.024.614
CITROËN96.070.659
CITROËN96.089.220
CITROËNZB.9000.064.U
DAIHATSU9004851099000
DAIHATSU9004851100000
DAIHATSU9004851136000
DAIHATSU9004851137000
DAIHATSU9004851151000
DAIHATSU9004851152000
DAIHATSU9004851154-000
DAIHATSU9004851154-A
DAIHATSU9004851155000
DAIHATSU9004851163000
DAIHATSU9004851169000
DAIHATSU9004861169000
DAIHATSU9004861169-A
DAIHATSU9091901202000
DENSO067700-8690
DENSOK20PR-ZU11
EYQUEMF54
EYQUEMFC52LS
EYQUEMFC58LS
EYQUEMFC58LS2E
EYQUEMFC58LS3
EYQUEMFC62LS
EYQUEMFC62LS3
EYQUEMFC62LS3X
EYQUEMRFC52LS
EYQUEMRFC52LS2E
EYQUEMRFC52LS3
EYQUEMRFC52LS5
EYQUEMRFC52LSP
EYQUEMRFC52LZ3EX
EYQUEMRFC57LS3
EYQUEMRFC58LS
EYQUEMRFC58LS2E
EYQUEMRFC58LS3
EYQUEMRFC58LS5
EYQUEMRFC58LSP
EYQUEMRFC58LZ
EYQUEMRFC58LZ2
EYQUEMRFC58LZ2E
EYQUEMRFC58LZ3EX
EYQUEMRFC58LZ5
EYQUEMRFC58LZK
EYQUEMRFN52LZ
EYQUEMRFN58LZ
FIAT46413386
FIAT46417010
FIAT46463801
FIAT46472021
FIAT5894586
FIAT5896824
FIAT60512848
FIAT71711638
FIAT7546518
FIAT7546519
FIAT7565853
FIAT7571541
FIAT7571576
FIAT7683358
FIAT7760383
FIAT7769243
FIAT7772453
FIAT9GYSR
FIAT9GYSSR
FORD1 023 706
FORD1 086 019
FORD3 899 252
FORD3R23 12405 BA
FORD3R23 12405 CA
FORD5 099 727
FORD5 099 728
FORD5 099 729
FORD5 099 775
FORD5 099 777
FORD5 099 779
GENERAL MOTORS94856823
GENERAL MOTORS96068562
GENERAL MOTORS96068563
GEO96068562
GEO96068563
HYUNDAI18814-08061
HYUNDAI18823-11091
ISKRASFE65CPR
ISKRASFE65LDRS
ISKRASFE65LDS
ISKRASFE65LTS
ISKRASFE65PRS
ISKRASFE65PRS-11
ISKRASFE65PS
ISKRASFE65PTRS
ISKRASFE65PTS
ISKRASFE85LDRS
ISUZU8943283720
ISUZU8943283740
ISUZU8970129280
ISUZU8970129300
JAGUARNCA3850DA/2
KIA0K013-18-110
KIA0K2A-18-110
LOTUSA918E6039F
LOTUSAE100E6277S
LOTUSPS30-4017621AF
MAGNETI MARELLI75LMCR
MAGNETI MARELLI7LC
MAGNETI MARELLI7LC1R
MAGNETI MARELLI7LCR
MAGNETI MARELLI7LPR
MAGNETI MARELLICW7LCR
MAGNETI MARELLIL7LCD1R
MAGNETI MARELLIL7LCR
MAGNETI MARELLIL7LDCR
MAGNETI MARELLIL7MCR
MAZDABP03-18-110
MAZDABP04-18-110
MAZDABP12-18-110
MAZDABP14-18-110
MAZDABP49-18-110
MAZDABP50-18-110
MAZDAJE43-18-110
MAZDAJE44-18-110
MERCEDES-BENZ003.159.16.03
MERCEDES-BENZ003.159.31.03
MERCEDES-BENZ003.159.53.03
MERCEDES-BENZ003.159.60.03
MERCEDES-BENZ003.159.75.03
MERCEDES-BENZ003.159.76.03
MERCEDES-BENZ003.159.78.03
MITSUBISHIM04671057
MITSUBISHIMD321150
MITSUBISHIMD350291
MITSUBISHIMS851352
MITSUBISHIMS851358
MITSUBISHIMS851362
MITSUBISHIMS851368
MITSUBISHIMS851378
MITSUBISHIMS851722
MITSUBISHIMS851728
MITSUBISHIMS851732
MITSUBISHIMS851738
MITSUBISHIMZ602021
NISSAN22401-20J06
NISSAN22401-2J206
NISSAN22401-50Y06
NISSAN22401-53J06
NISSAN22401-70J10
NISSAN22401-70J11
NISSAN22401-85E16
NISSAN22401-Y9066
OPEL1214009
OPEL1214144
OPEL1214145
OPEL1214148
OPEL90414815
PEUGEOT5960,15
PEUGEOT5962.4A
PEUGEOT5962.6L
PEUGEOT5962.H9
PEUGEOT5962.K0
PEUGEOT5962.Z2
PROTONMS851358E
RENAULT7700274154
RENAULT7700500155
RENAULT7700855463
RENAULT7700856342
RENAULT7700871617
RENAULT7701414039
RENAULT8200020791
RENAULT8200020796
RENAULT8933003862
RENAULTUE0073007
SAAB4444741
SAAB4501029
SEAT101 000 033 AA
SEAT101 000 033 AF
SEAT101 000 035 HJ
SEAT101 000 041 AC
SEAT101 000 051 AA
SEAT101 000 065 AA
SEAT101 000 068 AA
SUBARU22401AA310
SUBARU22401AA320
SUBARU22401AA500
SUBARU22401AA510
SUBARU22401AA540
SUBARU22401KA080
SUBARU22401KA150
SUZUKI09482-00427
SUZUKI09482-00428
SUZUKI09482-00429
SUZUKI09482-00494
SUZUKI09482-00505
SUZUKI09482-00508
SUZUKI09482-00510
SUZUKI96068562
SUZUKI96068563
SUZUKI99000-79A37-K0P
SUZUKI99000-79J80-K20
TOYOTA90080-91048
TOYOTA90080-91066
TOYOTA90080-91108
TOYOTA90080-91204
TOYOTA90919-01166
TOYOTA90919-01184
TOYOTA90919-01198
TOYOTA90919-01202
TOYOTA90919-01210
VOLVO271427-7
VOLVO271636-3
VOLVO271727-0
VOLVO3517980
VW101 000 033 AA
VW101 000 033 AF
VW101 000 035 HJ
VW101 000 041 AC
VW101 000 051 AA
VW101 000 065 AA
VW101 000 068 AA
MzczMG